Световно първенство по футбол ЮАР 2010 г.

Ето всички финалисти и пълната програма на мачовете от 19-тото световно първенство, което за първи път ще се проведе в Aфрика – ЮАР.



Група A Група B Група C Група D
ЮАР
Мексико
Уругвай
Франция
Аржентина
Нигерия
Р. Корея
Гърция
Англия
САЩ
Алжир
Словения
Германия
Австралия
Сърбия
Гана
Група E Група F Група G Група H
Холандия
Дания
Япония
Камерун
Италия
Парагвай
Нова Зеландия
Словакия
Бразилия
Северна Корея
Кот д’Ивоар
Португалия
Испания
Швейцария
Хондурас
Чили

11 юни 2010 г. - Официална церемония по откриване на световното първенство по футбол.



Група A Група B Група C Група D
11 юни 12 юни 12 юни 13 юни
ЮАР – Мексико
1 : 1
Аржентина – Нигерия
1 : 0
Англия – САЩ
1 : 1
Германия – Австралия
4 : 0
Уругвай – Франция
0 : 0
Р. Корея – Гърция
2 : 0
13 юни Сърбия – Гана
0 : 1
16 юни 17 юни Алжир – Словения
0 : 1
18 юни
ЮАР – Уругвай
0 : 3
Аржентина – Р. Корея
4 : 1
18 юни Германия – Сърбия
0 : 1
17 юни Гърция – Нигерия
2 : 1
Словения – САЩ
2 : 2
19 юни
Франция – Мексико
0 : 2
22 юни Англия – Алжир
0 : 0
Гана – Австралия
1 : 1
22 юни Нигерия – Р. Корея
2 : 2
23 юни 23 юни
Мексико – Уругвай
0 : 1
Гърция – Аржентина
0 : 2
Словения – Англия
0 : 1
Гана – Германия
0 : 1
Франция – ЮАР
1 : 2
САЩ – Алжир
1 : 0
Австралия – Сърбия
2 : 1
Група E Група F Група G Група H
14 юни 14 юни 15 юни 16 юни
Холандия – Дания
2 : 0
Италия – Парагвай
1 : 1
Кот Д`Ивоар – Португалия
0 : 0
Хондурас – Чили
0 : 1
Япония – Камерун
1 : 0
15 юни Бразилия – Северна Корея
2 : 1
Испания – Швейцария
0 : 1
19 юни Нова Зеландия – Словакия
1 : 1
20 юни 21 юни
Холандия – Япония
1 : 0
20 юни Бразилия – Кот Д`Ивоар
3 : 1
Чили – Швейцария
1 : 0
Камерун – Дания
1 : 2
Словакия – Парагвай
0 : 2
21 юни Испания – Хондурас
2 : 0
24 юни Италия – Нова Зеландия
1 : 1
Португалия – Северна Корея
7 : 0
25 юни
Дания – Япония
1 : 3
24 юни 25 юни Чили – Испания
1 : 2
Камерун – Холандия
1 : 2
Словакия – Италия
3 : 2
Португалия – Бразилия
0 : 0
Швейцария – Хондурас
0 : 0
Парагвай – Нова Зеландия
0 : 0
Северна Корея – Кот Д`Ивоар
0 : 3




Крайно класиране след груповата фаза.




Група A Група B Група C Група D
1. Уругвай
2. Мексико
3. ЮАР
4. Франция
1. Аржентина
2. Р. Корея
3. Гърция
4. Нигерия
1. САЩ
2. Англия
3. Словения
4. Алжир
1. Германия
2. Гана
3. Австралия
4. Сърбия
Група E Група F Група G Група H
1. Холандия
2. Япония
3. Дания
4. Камерун
1. Парагвай
2. Словакия
3. Нова Зеландия
4. Италия
1. Бразилия
2. Португалия
3. Кот д’Ивоар
4. Северна Корея
1. Испания
2. Чили
3. Швейцария
4. Хондурас


Осмина-финали.



Мач 49 Мач 50 Мач 51 Мач 52
26 Юни
Уругвай - 2

Р. Корея - 1
26 Юни
САЩ - 1
Гана - 2
27 Юни
Германия - 4

Англия - 1
27 Юни
Аржентина - 3

Мексико - 1
Мач 53 Мач 54 Мач 55 Мач 56
28 Юни
Холандия - 2
Словакия - 1
28 Юни
Бразилия - 3
Чили - 0
29 Юни

Парагвай – Япония
Резултат
0 : 0
Продължения
0 : 0
След дузпи
5 : 3
29 Юни
Испания - 1
Португалия - 0

Четвърт-финали.



Мач 57 Мач 58 Мач 59 Мач 60
2 Юли
Холандия - 2
Бразилия - 1
2 Юли

Уругвай – Гана
Резултат
1 : 1
Продължения
1 : 1
След дузпи
4 : 2
3 Юли
Германия - 4
Аржентина - 0
3 Юли
Парагвай - 0
Испания - 1





Полу-финали и финал.



Мач 61 Мач 62 Мач за 3-то масто ФИНАЛ
6 Юли 21:30
Холандия - 3
Уругвай - 2
7 Юли 21:30
Германия - 0
Испания - 1
10 Юли 21:30
Уругвай - 2
Германия - 3
11 Юли 21:30

Холандия – Испания
Резултат
0 : 0
Продължения
0 : 1
eXTReMe Tracker

Съдържанието на сайта pcbet.info е подходящо само за лица на 18 и повече години!



Copyright © pcbet.info 2009 - 2017           Правила и условия за ползване на сайта